infolinia
Laserowej Korekcji Wzroku

607 668 022

W naszym ośrodku istnieje możliwość skorzystania z systemu ratalnego MediRaty aby sfinansować swoje leczenie lub leczenie swoich bliskich.
Ratalnie.com udziela pożyczek od 500 zł do 50.000 zł
MediRaty to prosta procedura oszczędzająca Państwa czas, szybka decyzja i brak zawiłych formalności. Bez ponoszenia kosztów otrzymują Państwo ofertę pożyczki, a jedynym wymaganym dokumentem jest potwierdzenie osiąganego dochodu. Umowa jest podpisywana w domu lub w miesjcu Państwa pracy – w obecności kuriera – i od razu wraca do centrali Ratalnie.com. Środki na leczenie są przelewane na konto kliniki niezwłocznie po otrzymaniu poprawnie podpisanych dokumentów.

Jaki jest maksymalny okres kredytowania?

Możliwe okresy kredytowania to 6, 12, 24, 36, 48 i 60 miesięcy

Jaki jest maksymalny okres kredytowania?

Dokument potwierdzający uzyskiwanie dochodów. Akceptowane są następujące źródła dochodu:

  • Umowa o pracę na czas określony i nieokreślony – wymagane zaświadczenie o zatrudnieniu na druku Ratalnie.com, który jest dostępny na stronie internetowej lub w klinice.
  • Działalność gospodarcza – wymagany jest PIT za ostatni rozliczony rok oraz historia obrotów na koncie za ostatnie 6 miesięcy,
  • Umowa zlecenie i umowa o dzieło – jeśli jest zachowana ciągłość z tym samym zleceniodawcą, to zaświadczenie o zarobkach, jeśli nie, to umowy za okres 6 miesięcy wstecz i potwierdzenie wpływów na konto za ostatnie 3 miesiące.
  • Renta lub emerytura – kopia potwierdzenia przyznania świadczenia i potwierdzenie wpływu na konto za ostatni miesiąc lub odcinka otrzymania świadczenia za ostatni miesiąc.

Czy ktoś z rodziny może zaciągnąć pożyczkę?

Tak, Ratalnie.com dopuszcza sytuacje gdy Pożyczkobiorca nie jest Pacjentem. Pożyczkobiorca nie musi być spokrewniony z Pacjentem. Akceptowane jest również łączenie dochodów w gospodarstwie domowym (jeśli Pożyczkobiorcy brakuje zdolności kredytowej). Osoby posiadające polskie obywatelstwo, ale na stałe mieszkające i zarabiające za granicą mogą występować o pożyczkę.

ELEKTRONICZNY SYSTEM SKŁADANIA WNIOSKÓW

Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu, on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu

Dzięki tej aplikacji mogą Państwo, znając już wstępny termin i koszt zabiegu, w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzymują Państwo nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych oddzwoni do Państwa Konsultant MediRat.